Future Energy - Energia Przyszłości - Nieco bystrzejszy zegarek

Coraz popularniejsze są małe zupełnie urządzenia łączące w sobie funkcję kilku tradycyjnych: mamy zegarek wyposażony w telefon, przeglądarkę, analizer pulsu i temperatury ciała, licznik kroków i wiele innych „niezbędnych” urządzeń.

Do tego prezentują się doskonale stanowiąc cześć naszej biżuterii lub stroju. Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie to, ze są one zasilane bateriami, które starczają na zdumiewająco krótki czas. Niektóre baterie wystarczają na 1 dzień. Inne działają przez tydzień. Są też takie, które wytrzymają kilka miesięcy, robiłoby to wrażenie gdyby nie to, że w porównaniu z nakręcanym zegarkiem na rękę wypadają kiepsko. Niektóre z ostatnich nowinek technicznych wśród zegarków, choćby takich jak Android Wear Google toną w niezliczonej ilości aplikacji i mają wielkie, świecące ekrany dotykowe pod wieloma względami są to małe wersje telefonów i podobnie jak telefony musza być doładowywane. Mający się niedługo pojawić zegarek Apple wydaje się obiecywać coś innego.

Nawet bateria tak żywotnego inteligentnego zegarka jak jeden z najpopularniejszych Pebble Steel wytrzymuje  nie dłużej niż tydzień. Alternatywą jest tańsza i prostsza bransoletka fitness, której bateria starczy na dłużej, ale i ją trzeba ładować jak telefon. Czyli znacznie częściej niż jakikolwiek zegarek tradycyjny.

Jest alternatywa dla tych nowości o nazwie Only Slightly Smarter Watch” (Tylko Nieco Sprytniejszy Zegarek), który przypomina naprawdę do złudzenia tradycyjny zegarek nie pozbawiając zbyt wielu wygód użytkownika. The Withings Activite jest dobrym przykładem takiego urządzenia , o pięknym wyglądzie dzięki skórzanemu paskowi i szafirowemu szkiełku. Ponadto ma tak pożądane funkcje jak miernik kroków, powiadamianie o postępach w programie fitnessu, synchronizacja z telefonem przez Bluetooth. Ale najlepsze jest to, ze bateria naprawdę wystarcza na rok! Cederic Hutchings deklaruje, że produkt powstał z myślą o tych, którzy nie chcą zrezygnować z eleganckiego wyglądu przy jednoczesnym zapotrzebowaniu na  dodatkowe funkcje. Co więcej korzysta z tak prostego oprogramowania, ze każdy bez problemu będzie mógł je skonfigurować i jest wodoszczelny. Tylko kupować.

Rozwiązania

Zobacz co mozemy zaoferować

Już wkrótce

Badania

Zapoznaj się z wynikami badań.

Czytaj więcej...

Informacje techniczne

Sprawdź parametry techniczne

Już wkrótce...

© 2012-2015 Future Energy sp. z o.o.
wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000379210, z siedzibą w Poznaniu (61-131), ul. Katowicka 11 /U29. NIP: 7831662724, REGON: 301535188